Podwójna kontrola z Magic Door Control

Autor: admin, 12 Dec 2011

Sukces rynkowy kontrolera Magic Door Control sprawił, że Normstahl Entrematic opracował urządzenie pozwalające sprawdzać pozycję 2 bram jednocześnie. Rozwiązanie to umożliwia obserwację wejścia do garażu dwustanowiskowego na jednym monitorze. Oznacza to nie tylko oszczędności związane z wydatkami na zabezpieczenie garażu, ale przede wszystkim wygodę użytkowania i bezpieczeństwo dla naszych aut oraz przedmiotów przechowywanych w garażu, gwarantując podwójną korzyść.

Kontroler Magic Door Control dla 2 bram garażowych, nowość w ofercie firmy Normstahl Entrematic, pozwala precyzyjnie określić, w jakiej pozycji znajduje się brama: otwarta, zamknięta, niedomknięta lub otwarta tylko częściowo i, w razie potrzeby, zamknąć ją lub otworzyć. W przypadku niezamknięcia się bramy z powodu wykrycia przeszkody przez jeden z systemów zabezpieczeń - przeciążenie, fotokomórka czy optyczna listwa kontaktowa - kontroler Magic Door Control firmy Normstahl Entrematic uruchomi sygnał dźwiękowy informujący użytkownika o tym, że otwieranie lub zamykanie bramy zostało zatrzymane. Warto podkreślić, że urządzenie to współpracuje z napędami serii Magic i można go stosować również w garażach dwustanowiskowych. Dzięki temu nie ma potrzeby zakupu dwóch kontrolerów, a za każdym razem na wyświetlaczu pojawi się informacja o aktualnej pozycji każdej z bram osobno. Co więcej, Magic Door Control firmy Normstahl Entrematic komunikuje się z napędem radiowo, dzięki czemu nie ma potrzeby układania dodatkowych kabli łączących oba mechanizmy. Magic Door Control zasilany jest z gniazdka elektrycznego za pomocą zasilacza będącego na wyposażeniu seryjnym zestawu. Dzięki temu kontroler można dokupić już po montażu bramy i automatyki. Warto również wspomnieć, że tego typu zautomatyzowany system firmy Normstahl Entrematic daje możliwość radiowego sterowania nie tylko bramą garażową, ale także systemem alarmowym czy oświetleniem podjazdu.
Inteligentny kontroler bramy garażowej Magic Door Control firmy Normstahl Entrematic precyzyjnie określi pozycję obu bram. W przypadku napotkanej otworzy bramę. Najnowszy model urządzenia został przystosowany do sprawdzania dwóch bram jednocześnie. Rozwiązanie oferowane przez firmę Normstahl Entrematic pozwala zabezpieczyć garaż przed nieproszonymi gośćmi oraz nieoczekiwanymi sytuacjami.
Zamykając bramę garażową chcemy mieć pewność, że zabezpieczy ona samochód oraz przedmioty znajdujące się wewnątrz. Czasem jednak dzieje się tak, że skrzydło zostanie niedomknięte lub też spotka przeszkodę na swojej drodze i nie zamknie się wcale. Tego typu problemom zapobiega kontroler bramy Magic Door Control firmy Normstahl Entrematic, który zawsze wskazuje aktualną pozycję skrzydeł nawet w dwustanowiskowym garażu.

Magic Door Control firmy Normstahl Entrematic do garaży z dwoma bramami, cena 490 zł brutto

Olejek Green Baby - www.zielonedzieci.pl

Autor: admin, 12 Dec 2011

Dla nowonarodzonego dziecka dotyk jest jednym z najważniejszych zmysłów, dzięki któremu poznaje świat. Codzienny masaż z organicznym Olejkiem marki Green Baby, dostępnym na www.zielonedzieci.pl, jest również niezastąpionym dla rodzica sposobem na umocnienie kontaktu z dzieckiem i ma nieoceniony wpływ na rozwój ruchowy dziecka.

Relaks dla malucha, radość dla rodzica – masaż z Olejkiem Zielone Dzieci
Organicznego Olejku marki Green Baby można używać od pierwszych dni życia. Ręcznie robiony Olejek marki Green Baby, dostępny na www.ZieloneDzieci.pl, posiada Certyfikat Soil Association, co oznacza, że jest przyjazny dla środowiska i jest wykonany w 100% z organicznych składników. Dodatkowo, produkt spełnia najwyższe standardy dotyczące rolnictwa ekologicznego, nie zawiera barwników, perfum, parabenów ani konserwantów. Nadaje się on nie tylko do pielęgnacji dziecięcej skóry - można go z powodzeniem wykorzystać do masażu relaksacyjnego, który na pewno przyniesie ulgę zmęczonym stopom przyszłej mamy. Delikatny masaż skroni pomaga walczyć z migrenowymi bólami głowy, natomiast masaż pleców z wykorzystaniem Olejku Green Baby pozwala się odprężyć po ciężkim dniu. Warto również spróbować masażu, jako sposobu na obolałe mięśnie po treningu siłowym – energiczne wmasowanie Olejku Zielone Dzieci, skutecznie obniży napięcie mięśniowe. Kompozycja zapachów rumianku i lawendy wzbogaci również romantyczny wieczór w sypialni.
Eko terapia dotykiem i zapachem
Świeżo upieczeni rodzice mogą mieć trudności z odnalezieniem się w nowej roli, w przeorganizowaniu swojego życia. Wprowadzenie rytuału codziennego masażu z wykorzystaniem kojącego Olejku od Zielonych Dzieci pomaga rodzicom stworzyć głęboką więź z dzieckiem, która szybko wynagrodzi uczucie zagubienia w nowej sytuacji.
„Zalety masowania naszych pociech można by mnożyć bez końca. Masaż pomaga dziecku się rozluźnić, a także pozbyć się problemu bolesnych kolek. Delikatne masowanie dziecka stymuluje całe jego ciało, wspomaga pracę układu pokarmowego, oddechowego, krążenia, wzmacnia odporność oraz aktywizuje układ mięśniowy, a tym samym przygotowuje do świadomego używania mięśni. Oprócz tego, masaż pomaga się zrelaksować, zarówno mamie jak i maluchowi. Masaż zbliża dziecko i rodzica, pomaga rozpoznawać nastroje dziecka, dlatego warto poświęcić kilkanaście minut dziennie na relaks dla maluszka” – mówi Małgorzata Gaca z portalu ZieloneDzieci.pl.
Masaż dziecka z wykorzystaniem Olejku Green Baby najlepiej wykonywać w odpowiedniej oprawie, która zapewni dziecku poczucie bezpieczeństwa. Delikatny, lawendowy zapach olejku działa kojąco i uspokajająco, dlatego najlepiej masować po kąpieli, bądź bezpośrednio przed drzemką w ciągu dnia. Warto zadbać o odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu oraz rozgrzać dłonie, by maluszek nie odczuł nieprzyjemnego chłodu. Przyciemnione światło oraz spokojna, cicha muzyka pomogą dziecku się wyciszyć. Wystarczy rozgrzać w dłoniach kilka kropel Olejku Green Baby i spokojnymi, miarowymi ruchami wsmarowywać w ciało dziecka, począwszy od tułowia aż po rączki i nóżki. Możemy zacząć od kilku minut dziennie, by z czasem wydłużyć masaż z wykorzystaniem nowego Olejku Zielone Dzieci do kilkunastu minut.

Internet otwiera się na ofertę RR Granity

Autor: admin, 12 Dec 2011

Zakupy on-line, z uwagi na wygodę, oszczędność czasu i pieniędzy, zyskują coraz większe grono sympatyków. Praktyczność tego rozwiązania dotyczy również wyboru ekskluzywnych materiałów budowalnych i wnętrzarskich. Idąc z duchem czasu, dystrybutor kamieni naturalnych RR Granity uruchomił sklep internetowy www.sklep-plytki.rrgranity.pl, w którym w przystępny i szczegółowy sposób prezentowane są niebanalne wyroby lub produkty firmy.

Nowy wirtualny sklep RR Granity to rozwiązanie, które umożliwia złożenie zamówienia bez względu na godzinę i dzień tygodnia, bez konieczności wychodzenia z domu. Stanowi to nie tylko alternatywę dla zabieganych, ale i źródło inspiracji dla planujących odświeżenie stylizacji mieszkań niezwykle gustownymi i nasyconymi barwą naturalnymi surowcami z całego świata.

Wygodne zakupy

Niekwestionowaną zaletą sklepu internetowego RR Granity jest przejrzyste menu oraz intuicyjny panel przyspieszonego wyszukiwania, który usprawnia dotarcie do konkretnego produktu. W trosce o wygodę i oszczędność czasu klientów strona www.sklep-plytki.rrgranity.pl posiada czytelne sekcje tematyczne, umożliwiające zapoznanie się z dokładnymi informacjami na temat parametrów technicznych i kosztów dostawy marmurowych, granitowych oraz trawertynowych płytek RR Granity. Po zalogowaniu Klienci sklepu mają również możliwość monitorowania stanu realizacji swojego zamówienia. Ponadto zsynchronizowana bezpośrednio ze sklepem strona firmowa RR Granity udostępnia bogatą galerię zdjęć ilustrujących wykorzystanie kamiennych materiałów. Ciekawe aranżacje kuchni, łazienek, kominków, parapetów oraz posadzek mogą stanowić natchnienie dla niezdecydowanych oraz przykład ciekawego zastosowania produktów dostępnych na www.sklep-plytki.rrgranity.pl.

Sklep internetowy RR Granity służyć ma przede wszystkim usprawnieniu komunikacji z prywatnymi inwestorami. Zapisanie się do newslettera umożliwi otrzymywanie drogą mailową informacji o nowych dostawach surowca i atrakcyjnych promocjach wybranych materiałów. Poznając oczekiwania swoich klientów, firma RR Granity będzie mogła dostosować paletę produktową do ich potrzeb.

Wolf System na targach POLEKO 2011

Autor: admin, 12 Dec 2011

W dniach 22 – 25 listopada 2011 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO 2011. Tematem przewodnim 23. edycji targów POLEKO, wskazanym przez Ministra Środowiska jest „Resource efficiency - efektywne wykorzystywanie zasobów”. Wśród wystawców znalazła się śląska firma Wolf System, która specjalizuje się w budowie zbiorników żelbetowych i silosów dla rolnictwa oraz przemysłu, hal i obiektów rolniczych i przemysłowych a także energooszczędnych domów mieszkalnych w technologii prefabrykowanej.

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO 2011 gościć będą przedsiębiorstwa specjalizujące się w ochronie środowiska, dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań opartych na odnawialnych źródłach energii oraz doradztwie przedsięwzięć proekologicznych. Poza ekspozycją wystawienniczą odbędą się liczne konferencje, seminaria i panele dyskusyjne. Teren targów został podzielony na salony tematyczne: woda i ścieki, odpady - gleba, recykling, powietrze, klimat, energia, energia odnawialna, hałas i wibracje, budownictwo komunalne i energetyczne, rekultywacja-renowacja, a także banki oraz jednostki naukowo badawczo-rozwojowe. Swoje pro-ekologiczne rozwiązania oraz produkty prezentować będzie firma Wolf System, która od ponad 40 lat zajmuje się budowaniem zbiorników żelbetowych dla biogazowni rolniczych i przemysłowych, oczyszczalni ścieków czy przepompowni. „Wolf System, jako firma budująca szczelne zbiorniki i silosy do magazynowania materiałów płynnych i sypkich, zaprezentuje szeroką ofertę dla ochrony środowiska - zbiorniki na gnojowicę, zbiorniki na wody opadowe i retencyjne, zbiorniki dla oczyszczalni ścieków, zbiorniki na wodę pitną, zbiorniki na wodę p.poż. Z kolei dla budownictwa komunalnego i energetycznego - zbiorniki i silosy dla biogazowni, silosy na biomasę leśną, agrobiomasę, pellety, zrębki drzewne, wióry, pyły drzewne i trociny. Przedstawimy również obiekty i hale na sprzęt komunalny i sortownie odpadów z możliwością wykorzystania powierzchni dachu pod instalacje fotowoltaiczne i solarne” – wyjaśnia Rajmund Reichel, Dyrektor Działu Zbiorników w firmie Wolf System. Targi POLEKO 2011 to także możliwość kontaktu z przedstawicielami firmy Wolf System dla osób reprezentujących samorządy i wydziały ochrony środowiska, a także zakłady gospodarki odpadami. „Spotkania z osobami odpowiedzialnymi za inwestycje z zakresu ochrony środowiska stwarzają możliwość wymiany doświadczeń, a także dialogu na temat nowoczesnych i efektywnych ekonomicznie rozwiązań pro-ekologicznych. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 44 w hali 3A, w dniach od 22 do 25.11.2011 roku” – dodaje Rajmund Reichel.

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO 2011 rokrocznie gromadzą liczne grono wystawców oraz zwiedzających. Nowinki technologiczne oraz innowacyjne rozwiązania pro-ekologiczne sprawiają, że Poznań podczas targowych dni stanie się ekologiczną stolicą Polski. Przez cały czas trwania targów będzie możliwość odwiedzenia stoiska śląskiego przedsiębiorstwa Wolf System, które w pawilonie „Czysta Energia” zaprezentuje swoją bogatą ofertę.

Stoisko wystawiennicze firmy Wolf System – PAWILON 3A, STOISKO NR 44

OFICJALNE WYNIKI W KLASYFIKACJI GENERALNEJ POLAND TROPHY DRAGON WINCH EXTREME 2011

Autor: admin, 12 Dec 2011


Pod koniec listopada podczas Integracji Poland Trophy Dragon Winch Extreme zostały ogłoszone oficjalne wyniki w klasyfikacji generalnej jednego z najcięższych rajdów przeprawowych w naszym kraju - Poland Trophy Dragon Winch Extreme. W mijającym roku odbyły się trzy edycje PTDWE. Zwycięstwo w “generalce” świadczy o niezwykłych zdolnościach osób, które znalazły się na podium.

26-27 listopada 2011 roku odbyła się Integracja, której głównym celem była dobra zabawa i wspólne spotkanie zawodników w terenie, ale tym razem bez rywalizacji. Jednak oprócz rozrywki podczas tego rajdu ogłoszone zostały oficjalne wyniki w klasyfikacji generalnej Poland Trophy Dragon Winch Extreme. Uczestnicy PTDWE, żeby mogli być klasyfikowanym w „generalce” musieli przede wszystkim uczestniczyć w trzech edycjach rajdu w sezonie 2011. Drugim ważnym elementem było zdobycie jak najlepszych miejsc.

W No Limit, czyli najcięższej klasie samochodowej zwyciężyli Zbigniew Peczyński oraz Łukasz Chołuj. Załogą, która zajęła pierwsze miejsce w klasie Advance okazali się: Tomasz Nowakowski i Maciej Nowakowski. Natomiast w klasie Quad Extreme najlepszy był Wlademar Bartkowiak.

Nagrody dla zwycięzców ufundował m.in. Sponsor Tytularny całej imprezy, czyli producent wyciągarek firma Dragon Winch.
Klasyfikacja generalna:
KLASA NO LIMIT
1. Zbigniew Peczyński i Łukasz Chołuj
2. Mariusz Godzic i Jarek Godzic
KLASA ADVANCE
1. Tomasz Nowakowski i Maciej Nowakowski
2. Jacek Majcher i Artur Kotwica / Michał Stolarski
3. Tomasz Zygarlicki i Zbigniew Helowicz
KLASA QUAD EXTREME
1. Waldemar Bartkowiak
2. Arkadiusz Boronowski
3. Katarzyna Kaczmarska
3. Kamil Podolak
Więcej informacji na stronie www.polandtrophy.pl

Później »

Strony

Szukaj


 

December 2011
M T W T F S S
    Feb »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Categories

Recent Comments